قیمت ماشین شاهین در کارخانه

Diposting pada

شاهین به عنوان یکی از محصولات جدید سایپا امروز عصر با قیمت تقریبی به فروش گذاشته شد که اگر چه سایپا تا به حال در این مورد اظهار نظر رسمی نکرده است اما به طور قطع شاهین گران ترین محصول داخلی تولیدی سایپا خواهد بود. قیمت شاهین در زمان قبل از تحریم ها قرار بود در نسخه فول خود به زیر ۷۰ میلیون تومان برسد و یک خودرو نیمه لوکس برای اقشار عمومی مردم باشد ولی با افزایش نرخ دلار و کمبود قطعات و کاهش.

قیمت احتمالی خودرو K132 ایران خودرو شهرآرانیوز

شما در مطلب فرمودید قیمت کارخانه ایه شاهین حدود 30 درصد بیشتر از قیمت کارخانه ایه ساینا خواهد بود خوب هم اکنون قیمت کارخانه ای ساینا حدود 60 میلیون تومان هست و اگر 30 درصد به آن بیفزاییم نهایتا میشود 80 میلیون یعنی قیمت.

قیمت ماشین شاهین در کارخانه. رسانه کلیک قیمت خودرو های داخلی نوسانات زیادی را تجربه می کند. باتوجه به ثبت نام این خودرو با پیش پرداخت ۸۰ میلیون تومان احتمالا شاهین دنده دستی با قیمتی در حدود ۱۶۰ میلیون تومان به دست ثبت نام کنندگان خواهد رسید. در حال حاضر شاهین در مرحله تولید آزمایشی و در فرایند pp1 و pp2 به سر می برند و قرار است تا طی روزهای آتی تولید رسمی و تجاری این سدان جدید در کارخانه تهران.

وب سایت خودرو با هدف اطلاع رسانی در حوزه خودرو در آذر 92 فعالیت خود را آغاز نموده است. در این مطلب آخرین و جدیدترین قیمت روز خودرو های داخلی ایران خودرو و سایپا نو و کارکرده در تیر 99 قرار داده شده و هر روز بروزرسانی می شود. آنها معتقدند که قیمت شاهین در کارخانه بین ارقام ۱۴۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان عرضه خواهد شد.

مهر۹۸ مبلغ ۴۴۲۰۰۰۰۰تومن برای دنا ریختم به قیمت آن روز بیشتر از ۳دانگ ماشین خریداری شده ولی به قیمت امروز که ۱۴۶۸۰۰۰۰۰ تومان است و بدهی بنده بابت ۳ دانگ دوم ماشین فقط ۷۴ ملیون تومان می شود در حالی که باید ۹۶ ملیون. قیمت نهایی شاهین با تجهیزات یاد شده هنوز نامشخص است. به تازگی گروه خودروسازی سایپا تولید آزمایشی شاهین را آغاز کرده است.

قیمت ساینا فول در کارخانه ۶۱ میلیون تومان است و اگه رهام ۳۰ درصد گرانتر از ساینا قیمت گذاری شود حدود ۸۰ میلیون خواهد شد و به نظر میرسد که برای این نوع ماشین قیمت خوبی است حال معلوم نیست که سایت محترم این رقم ۱۴۰ یا ۱۵۰ را. به گزارش تجارت نیوز فعالان بازار خودرو می گویند قیمت خودروهای کارخانه ای در سال ۹۹ براساس شاخص های کلان تغییر خواهد کرد.

قیمت سایپا شاهین چقدر است تجارت نیوز

اعلام قیمت و زمان عرضه سایپا رهام

مشخصات و قیمت Sp100 سایپا عکس شهرآرانیوز

قیمت خودرو شاهین سایپا عکس و فیلم راهبرد معاصر

قیمت شاهین جدیدترین خودرو سایپا اعلام شد

قیمت جدید ۸ محصول ایران خودرو اعلام شد دنا ۸۲ و پارس اتومات ۱۰۵ میلیون تومان شهرآرانیوز

مزایا و معایب کیا اپتیما In 2020 Kia Optima Kia Bmw

جزییات پیش فروش تیر ماه ۹۹ سایپا قیمت و شرایط ایمنا

قیمت شاهین بعد از مجوز افزایش نرخ

حدود قیمت مشخصات فنی و امکانات سایپا شاهین مدل ۹۹

قیمت و مشخصات سایپا شاهین رهام Bama

قیمت خودرو شاهین سایپا اقتصاد آنلاین

مشخصات سایپا شاهین قیمت و تصاویر شهرآرانیوز

شاهین محصول جدید سایپا مشخصات فنی قیمت و رقبا پیشرانه شاهین

قیمت خودرو شاهین در بازار چقدر خواهد بود تجارت نیوز

تشدید روند کاهش تولید کمبود خودرو بر سر بازار خودروهای ۵٠ تا ٢٠٠ میلیون تومانی چه خواهد آورد National Car Iran Investing

شاهین سایپا چند قیمت خورد مشخصات اقتصاد آنلاین

پیش فروش ۹ محصول سایپا از امروز ۱۵ شهریور آغاز شد قیمت و جزئیات شهرآرانیوز

آغاز قرعه کشی پیش فروش یک ساله سایپا ۱۰ هزار خودروی شاهین به متقاضیان می رسد تجارت نیوز

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *