عکس ماشین جدید ایران خودرو K132

Diposting pada

پروژه جدید ایران خودرو با نام k132 به احتمال زیاد در 2 نمونه دنده ای و اتومات به بازار. گروه صنعتی ایران خودرو در سال 99 خودروی سدان جدیدی را روانه بازار خواهد کرد که بر پایه پژو 301 ساخته شده است و با پروژه k132 شناخته میشود.

تصاویر خودروی جدید K132 تصاویر داخل خودرو شهرآرانیوز

و برای 24 قطعه ایران خودرو در حال عقد قرار داد است.

عکس ماشین جدید ایران خودرو k132. تعداد قطعه های دارای قرار داد این خودرو 789 قطعه است. خودروی جدید ایران خودرو به نام k132 با حضور مدیران ایران خودرو و سازندگان قطعات آن رونمایی شد. محصول جدید ایران خودرو در مجموع از 819 قطعه تشکیل شده است.

امروز در بلوار ایران خودرو واقع در جاده مخصوص تهران کرج خودروی k132 که چندی پیش به عنوان یک مدل مفهومی توسط ایران خودرو معرفی شده بود در حال تست دیده شد. فرشاد مقیمی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو پروژه k132 ایران خودرو با ۹۳ درصد داخلی سازی و دنا پلاس توربو اتوماتیک. ایران خودرو در سال 99 بر روی تولید یک سدان براساس نسخه ایرانیزه پژو 301 با کد فنی k132 مانور می دهد این صفحه به بررسی اخبار و اطلاعات این خودرو اختصاص دارد.

خودرو k132 محصول جدید ایران خودرو از طراحی بروز و زیبایی بهره می برد و ایمن ترین خودروی این شرکت است. با بررسی بیشتر k132 همراه این مطلب باشید. در حاشیه جلسه هیئت وزیران دو خودروی جدید تولید داخل ایران خودرو با حضور رئیس جمهور و وزیر صمت معرفی شد.

خودرویی که در زمان رونمایی با حواشی خاصی روبرو بود و حتی داخل این. خودروی جدید ایران خودرو با نام k132 رونمایی شد تصاویر به وسیله پیمان گل کار در بهمن ۳۰ ۱۳۹۸ جدیدترین محصول ایران خودرو که با نام k132 شناخته می شود امروز و در جریان بازدید رییس جمهور به صورت رسمی رونمایی شد. با وجود اینکه در رونمایی و معرفی محصولات جدید ایران خودرو و سایپا هیچ کدام از رسانه های تخصصی صنعت خودرو حضور نداشتند از برخی منابع خبری و آگاه اطلاعات اولیه ایران خودرو k132 اعلام شده است.

قیمت احتمالی ایران خودرو k132 چقدر است ایران خودرو در اطلاعیه جدید خود مبلغ پیش پرداخت محصول جدید k132 را 119 میلیون 900 هزار تومان و نسخه اتوماتیک آن را 149 میلیون 900 هزار تومان در بارزه زمانی تحویل 12 الی 24 ماهه اعلام کرده است. به گزارش شهرآرانیوز خودرو k132 بر اساس استاندارد های یورو ۵ تولید شده و نود درصد قطعات آن در داخل کشور تولید می شود.

قیمت و مشخصات K132 ایران خودرو Bama

سدان جدید ایران خودرو رونمایی شد تصاویر اسب بخار

اعلام مشخصات مدل اتوماتیک K132 محصول جدید ایران خودرو جدول شهرآرانیوز

تصاویر K۱۳۲ محصول جدید ایران خودرو جزئیات پیام ایران پایگاه خبری تحلیلی

K132 کی۱۳۲ محصول جدید ایران خودرو همراه با عکس و فیلم بیت ران موتور Ecd

رونمایی از 2 محصول کاملا جدید ایران خودرو و سایپا تصاویر

K132 سدان ایران خودرو رونمایی شد بیت ران مشخصات سدان ایران خودرو

تصاویر جدید ایران خودرو K132 منتشر شد اقتصاد آنلاین

مشخصات رسمی K 132 سدان جدید ایران خودرو مشخص شد

رونمایی از محصول جدید ایران خودرو K132 ویدیو و عکس ایجیگا

تصاویر جدیدی از ایران خودرو K132 منتشر شد اسب بخار

8 خودرو جدید ایران خودرو که امسال وارد بازار می شوند اسامی و مشخصات فنی

محصول جدید ایران خودرو در سال جدید عکس محصولات جدید ایران خودرو در سال ایران خودرو قرار است این خودرو را در سال روانه بازار کند که ب In 2020 Toy

محصول جدید ایران خودرو چیست عکس اقتصاد آنلاین

مشخصات K132 سدان جدید ایران خودرو شهرآرانیوز

کی 132 ایران خودرو K132 در رقابت با شاهین در بازار قیمت بیت ران خودرو K132

محصول جدید کراس اوور ایران خودروکراس اور K125 خودروی شاسی بلند ایرانی به عنوان یک کراس اوور شهری خوش استایل جمع و جور و اسپرت در آیند In 2020 Sports Car

رونمایی از خودرو جدید ایران خودرو تصاویر

جدید ترین عکس از محصول جدید ایران خودرو

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *