ماشین Tuatara

Diposting pada

عکس ماشین های جدید. شلبی سوپر کارز ssc tuatara با 1750 اسب بخار احتراق داخلی پروژه ساخت tuatara نزدیک به یک دهه پیش تعریف شده است با این وجود سازنده آن یعنی شرکت شلبی سوپر کارز قصد دارد این ابرخودرو را با مدل 2020 روانه کلکسیون میلیونرها کند.

Ssc Tuatara Leaves A Bugatti Veyron In Its Wake Hits 242 Mph Without Breaking A Sweat Carscoops In 2020 Tuatara Bugatti Veyron Veyron

خودرو سوپراسپرت ssc tuatara.

ماشین tuatara. عکس ماشین های جدید. Scc tuatara برای نخستین بار در سال 2011 میلادی به عنوان یک خودروی کانسپت معرفی شد و در نمایشگاه مونتری کالیفرنیا 2018 اعلام شد که این خودرو بر روی خط تولید scc قرار گرفته است. خودروی آمریکایی تواتارا tuatara شرکت ssc موفق شد با دستیابی به ۵۰۸ ۷۳ کیلومتر بر ساعت ۳۱۶ ۱۱ مایل بر ساعت بعنوان سریع ترین خودروی خیابانی جهان لقب بگیرد در ۱۳ سپتام.

درباره ماشین 2012 ssc tuatara عملکرد همانطور که برای موتور تیم jerod شلبی از مهندسین کرده است تا با یک درایو چرخ عقب چهار طب مکمل و جایگزین چهار سوپاپ در هر سیلندر ohc موتور v8 توربو دوقلو آمده است. Ssc tuatara نوشته شده در دوشنبه بیست و سوم مرداد ۱۳۹۱ ساعت 10 42 توسط محمد. کمپانی ssc ادعا کرده است که هایپرکار تواتارا با تکیه به موتور و گیربکس خود به راحتی می تواند رکورد حداکثر سرعت کنونی که در اختیار خودروی سوپراسپرت کوئنیگ زگ آگرا با سرعت 447 کیلومتر در ساعت است را از آن خود کند.

سرعت ۰ تا ۶۰ این خودرو تنها در ۲ ۱ ثانیه انجام می گیرد که نشان دهنده شتاب و سرعت بسیار فوق العاده این ماشین می باشد که باعث می شود تا شاهد ایجاد حالت های مختلف سرعتگیری برای این خودرو باشیم که. ایرودینامیک پیشرفته یکی دیگر از ویژگی های برجسته ssc tuatara است ماشین ssc tuatara که نام عجیب آن از یک خزنده بومی در نیوزلند برگرفته شده با ضریب درگ 0 279 cd به راحتی جریان هوا را شکافته و مقاومت کمی از خود نشان می دهد. عکس ماشین های جدید.

۵ ماشین ssc tuatara یکی از پر سرعت ترین ماشین های برقی ماشین ssc tuatara می باشد امسال شرکت ssc محصولات خود را ارائه داد و با توجه به الهام گرفتن طراح از خودروی فراری این مدل ماشین بسیار زیبا بوده و در تکنولوژی بسیار به روز است. خودرو tuatara جدید ترین مطالب خودرو tuatara مقالات ویژه خودرو tuatara هر آن چیزی که باید در مورد خودرو tuatara بدانید.

Pin On Kit Cars

Pin On Machine

Pin By Professionally Enthusiastic On Cars To By In 2020 Super Cars Fastest Production Cars Tuatara

Ssc Tuatara Has Now Unveiled Its Hypercar That Produces A Whopping 1750hp This Machine Is Truly Called To Be A Hyperc Super Cars Car In The World Sports Car

Ssc Tuatara 1 Sports Cars Luxury Super Sport Cars Super Cars

Ssc Tuatara In 2020 Super Cars Tuatara Car In The World

2019 Ssc Tuatara Review And Specifications Top Speed Tuatara Super Cars Dream Cars

Shelby Ssc Tuatara Super Cars Tuatara Shelby

Ssc Tuatara Speed Price Records And Specifications 2020 In 2020 Fast Cars Tuatara Bugatti Veyron Super Sport

Ssc Tuatara Gets A Little Brother At A Cheaper Price In 2020 Tuatara Super Cars Car In The World

Ssc Tuatara Best Car Of Speed Tuatara Top Cars Fast Cars

The 1750 Hp Ssc Tuatara In 2020 Tuatara Cool Sports Cars Ford Classic Cars

Ssc Tuatara Enters Production First Car To Be Delivered In Q3 In 2020 Super Cars Tuatara Koenigsegg

The 1 750 Horsepower 2020 Ssc Tuatara In 2020 Tuatara Car In The World Super Cars

2020 Ssc Tuatara Supercar Sunday Super Cars Tuatara Car

Ssc Tuatara Is America S 1 750 Hp All Carbon Challenge To Bugatti Koenigsegg Sports Car Super Cars Tuatara

Pin On Supercars

Tuatara Car Ssc Tuatara Interior 1 Sense The Car Ssc Tuatara Interior 1 Super Cars Tuatara Shelby

Shelby Super Cars Ssc Tuatara Super Cars Sweet Cars Shelby

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *