قطار اسباب بازی دودزا

Diposting pada

این قطار قابلیت حرکت بروی ریل را دارد. قطار با یک باتری شارژی روشن می شود که با یک کابل usb شارژ می شود.

Pin On Kidbeetoys

قطار اسباب بازی دارای یک کلید دوحالته برای حرکت به سمت جلو و عقب میباشد طول ریل قطار ۴۵۰ سانتیمتر بوده و همچنین قابلیت خروج دود را دارد.

قطار اسباب بازی دودزا. ۲ کلیه قطعات شامل قطار واگن یدک کش کنترل ریل مایع دودزا و. قطار دودزا کلاسیک اسباب بازی یک قطار دودزا می باشد که از جنس پلاستیک فشرده است که دارای یک لوکوموتیو مدل کلاسیک و سه واگن مسافربری و ذغال سنگ و باری دارد. در بسته قطعاتی موجود است که با استفاده از آن ها می توان.

این اسباب بازی قطار فلزی نه تنها دودزا می باشد بلکه دارای دو قابلیت دیگر نیز هست. اسباب بازی فاقد هرگونه ترک خوردگی و یا شکستگی می باشد. خرید اینترنتی قطار اسباب بازی دودزا مدل 678 و قیمت انواع قطار متفرقه از فروشگاه آنلاین دیجی کالا.

اسباب بازی قطار کنترلی با دود و صدا یکی از سرگرم کننده ترین وسایل بازی برای کودکان است. این قطار دارای موزیک و قابلیت پخش دود است و توسط یک ریموت کنترل هدایت می شود. اسباب بازی قطار کنترلی دود زا در موارد زیر تست شد.

قطار دودزا کلاسیک اسباب بازی. اسباب بازی قطار بزرگ که در اینجا مشاهده می کنید فلزی بوده و دارای طراحی کلاسیک و فوق العاده شیک می باشد. لوکوموتیو دارای نیرو حرکتی می.

جدیدترین مدل های قطار متفرقه با بهترین قیمت در دیجی کالا. قطار کنترلی دودزا ریل کینگ یک اسباب بازی بزرگ و هیجان انگیز برای کودکان می باشد.

قطار کنترلی دودزا ریل کینگ یک اسباب بازی بزرگ و هیجان انگیز برای کودکان میباشد این قطار قابلیت حرکت بروی ریل را دارد قطار با یک باتری شارژی روشن میشود که

لیفتراک کنترلی هابی He809 Floating Shelves Home Decor Shelves

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *