کشتی رافائل در بوشهر

Diposting pada

مرگ در سال 1362 تصميماتي براي بازگرداندن رافائل و ميكل آنژ به سفرهاي دريايي گرفته شد اما هنوز اين تصميم عملي نشده بود كه در روز پنجشنبه 26 آبان 1362 هواپيماهاي عراقي بالاخره در گرماگرم بمباران خارگ و بوشهر آن را هدف موشك. کشتی ایتالیایی رافائل زمانی توسط ایران خریداری و در بندر بوشهر پهلو گرفت و ماندگار شد.

Rocky Coast Of Banod The Habitat Of Hawksbill Sea Turtle Asaluyeh County Bushehr Province Iran Persian ساحل صخره ای و Iran Travel Beautiful Views Iran

استقبال از رافائل کشتی رافائل در بوشهر در میان ایتالیایی ها بسیار محبوب بود و روزی که به سمت ایران حرکت کرد مردم برای بدرقه آن جمع شدند.

کشتی رافائل در بوشهر. رافائل یکی از جاذبه های دیدنی و پرماجرایی شهر بوشهر بود که در سال ۱۹۷۶ توسط دولت پهلوی به عنوان تسویه. این کشتی یکی از جاذبه های بوشهر بوده چرا که سرگذشت این کشتی عظیم برای همه ایرانی ها جذاب است. رافائل با نام اصلی اس اس رافائلو ss raffaello یک کشتی اقیانوس پیمای ایتالیایی بود که در سال ۱۹۷۶ به ایران فروخته شد.

آنقدر زیبا بوده که مردم بوشهر گروه گروه به تماشای اون در ساحل بوشهر می رفتند ولی متاسفانه در اثر ۲ سانحه ی موشکباران و اصابت کشتی ایرانی با رافائل این کشتی در آب های کم عمق ساحل بوشهر فرو رفت. کشتی رافائل ایرانی در زمان ورودش به ایران از ایتالیا در بندر بوشهر ایران پهلو گرفت و به یکی از جاذبه های شهر بوشهر تبدیل شد علاوه بر این کشتی ایتالیایی رافائل سرگذشت پرماجرایی هم داراست که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. انقدر زیبا بوده که مردم بوشهر گروه گروه به تماشای اون در ساحل بوشهر می رفتند ولی متاسفانه در اثر 2 سانحه ی موشکباران و اصابت کشتی ایرانی با رافائل این کشتی در آب های کم عمق ساحل بوشهر فرو رفت.

این کشتی در بهار سال 1356 در بندر بوشهر پهلو گرفت.

کشتی تفریحی رافائل تایتانیک ایران بندر بوشهر 1348 خورشیدی طهران تهران قدیم قدیمی پهلوی ایران ایران قدیم Www Tehranalef Ir Persia Tehran History

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *