داخل ماشین پرشیا Tu5

Diposting pada

این موتور در پارس 108 اسب بخار نیرو در دور موتور 5600 تولید می کند و در دور موتور 4000 142 نیوتن متر گشتاور در اختیار راننده قرار می دهد. مقایسه موتور tu5 و ef7 موضوع این مقاله از سری مقالات مجله خودرو همراه مکانیک است در این مقاله قصد داریم به بررسی مشخصات موتور tu5 و تحلیل مشخصات موتور ef7 بپردازیم و در واقع این دو موتور را از نظر توان خروجی استهلاک و عملکرد.

تجربه رانندگی با پژو پارس بلاگ دیوار

معایب پژو پارس tu5 موضوع این مقاله از سری مقالات مجله خودرو همراه مکانیک است که قصد داریم در آن به بررسی مشکلات موتور tu5 و معایب پژو پارس بپردازیم بنابراین با تا انتهاای این مقاله با ما همراه شوید تا علاوه بر شناخت.

داخل ماشین پرشیا tu5. ماشین فوق با صفر مشابه ندارد تانبینی باورنمیکنی جهت ارسال عکس تماس حاصل فرمایید09128125337. درون سینه این مدل موتور tu5 1 6 پژو 206 و گیربکس اتوماتیک تیپ چهار که تیپ ترونیک نبود جای گرفت. بدون رنگ فني سالم داخل ماشين تميز بيمه تخفيف كامل دارد فوري فروشي.

این خودرو برای اولین بار در سال ۱۹۸۷ توسط پژو به عنوان جایگزین مدل ۵۰۵ معرفی شد و تولید آن در کشورمان از سال ۱۳۶۹ توسط ایران خودرو آغاز. تخفیف ندارد ماشین سالم سالم. خودروهای داخل ایران خودرو 405 tu5 مشخصات.

پژو پرشیا مدل ۸۶ بدون رنگ. فروشگاه اینترنتی بامی شاپ ارائه دهنده لوازم اسپرت خودرو و تزئینات لوکس داخل و خارج ماشین به مشتریان عزیز می باشد که به مشتریان امکان می دهد اقلام مورد نیاز خود را با قیمتی ارزان تر به سادگی انتخاب و خرید نمایند. پژو پارس tu5 را می توان پرفروش ترین محصول ایران خودرو دانست که حتی در دوران رکود بازار نیز از فروش بالایی برخوردار است.

در همین خصوص کاربلد به بررسی نقاط ضعف و قوت این خودرو خواهد پرداخت با کاربلد همراه باشید. پژو ۴۰۵ را به همراه پراید می توان شناخته شده ترین خودروهای تولید داخل دانست. انواع سیم کشی داخل موتور اصلی خودروهای پراید رانا ال 90 تندر90 تیبا پژو 206 تیپ 2 پژو 206 تیپ 3 پژو 206 تیپ 5 پژو 206 تیپ 6 پژو 206 sd سری v1 v2 v8 v10 سری v9 سری v6 v20 سری v19 پژو 207 پژو 405 معمولی و موتور tu5 پژو پارس سال موتور tu5.

پژو پارس tu5 کلاس 28706 پرشیا سفید در نمای متفاوت ایمنی پژو پارس tu5 اجباری شدن نصب ایربگ سرنشین توسط پلیس راهنمایی و رانندگی سبب خیر شد تا ایران خودرو دستی به سر و روی نمای داخلی 405 و پارس بکشد.

تفاوت پژو ۴۰۵ Slx با پژو پارس ال ایکس Tu5 چیست مجله خودرو کارستان

مشخصات انواع پژو پارس ایران خودرو Bama

مقایسه دنا با پارس Tu5

نقد و بررسی تخصصی پژو پارس پرشیا Tu5 تصاویر مجله خودرو کارستان

معرفی و بررسی کامل پژو پارس و انواع مدلها سفیر خوش آوازه ایرانی فرانسوی اتکس

مقایسه پژو 405 Slx با پژو پارس Tu5 کدام را بخریم مجله اینترنتی توربومگ

کاملترین مرجع تفاوت کلاس های پارس Tu5 مجله دالینو

بررسی کامل پژو پارس Tu5 مشخصات فنی کاربلد

مقایسه دنا و پژو پارس اسب بخار

مشخصات و قیمت پژو پارس اتوماتیک 1379 1399 خودرو

معرفی و مشخصات پژو پارس اتوماتیک با موتور Tu5 محصول شرکت ایران خودرو

پژو پارس نمایندگی ایران خودرو زیبایی 2404 اهواز

سیستم صوتی پژو پارس 2 رگلاژ

همه چیز درباره پژو پارس ال ایکس با موتور Tu5 از مشخصات فنی تا تصاویر و معایب و نظرات فـایـنـدز

نقد و بررسی پژو پارس Lx

بررسی کامل پژو پارس Tu5 مشخصات فنی کاربلد

از معایب پژو پارس اتوماتیک چه می دانید

کاملترین مرجع تفاوت کد کلاس های پژو پارس Tu5 مجله خودرو کارستان

نمایش پژو پارس Tu5

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *