کشتی در دریاچه چیتگر

Diposting pada

دریاچه مصنوعی شهدای خلیج فارس چیتگر در شمال غرب شهر تهران و در منطقه ۲۲ شهرداری این شهر قرار دارد. درياچه خلیج فارس دریاچه چیتگر.

کشتی تفریحی

دریاچه چیتگر دریاچه ای وسیع و مصنوعی در شمال غربی تهران و در منطقه ۲۲ می باشد.

کشتی در دریاچه چیتگر. این جاذبه تفریحی مکان مناسبی برای پیاده روی دوچرخه سواری ماهیگیری و دورهمی های دوستانه و خانوادگی می باشد. ورودی کشتی در وسط هفته نفری 80 هزار تومن و در آخر هفته نفری 100 هزار تومن بود و برای بچه های زیر 5 سال ورودی دریافت نمیشد. گاهی زندگی در کلان شهرهایی همچون تهران می تواند آدم را تا مرز جنون ببرد به ویژه آنکه زمستان باشد با روزهای سرد وکوتاهش و آلودگی هم خودی نشان بدهد.

همانطور که ذکر گردید هدف از ارائه این مطلب معرفی کامل کافه رستوران کشتی رافائل دریاچه چیتگر تهران می باشد و در ابتدا آدرس و شماره تماس کافه رستوران کشتی رافائل ذکر میشود و پس از ارائه توضیح در خصوص منو و قیمت غذاهای منوی. پایتخت با دریاچه چیتگر تهران نفس می کشد. کشتی تفریحی بام لند علاوه بر امکانات پذیرایی و کافه رستوران جهت برگزاری ایونت ها جشن ها و ملاقات های خصوصی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

قدری ضلع غربی دریاچه را پایین بروید تا اسکله و قایق های بزرگ و. بر روی کشتی رویال لانژ بر روی دریاچه چیتگر بهترین لحظات را تجربه کنید. یک کشتی تجاری تفریحی در دریاچه ی چیتگر آرتمیس از آن دسته مجموعه های تجاری است که تناسب لازم با محیط شاد و طبیعت اطرافش را دارد چراکه شعارش تجارت توام با تفریح است و قرار نیست مثل بازار تهران یا بسیاری مجتمع های.

در دریاچه چیتگر دو اسکله وجود دارد. اگر از سمت بلوار میلاد خودتان را به دریاچه رسانده باشید این اسکله به شما نزدیک تر است. این دریاچه از شمال و شرق به محور چهار باغ و از جنوب و جنوب غرب به پارک جنگلی چیتگر و از غرب به بافت مسکونی منطقه ۲۲.

کافه رویال لانژ رستورانی روی کشتی به روی دریاچه چیتگر با نمایی بسیار زیبا و جذاب که با یک فنجان قهوه از زیبایی های این دریاچه دو چندان لذت خواهید برد. دریاچه چیتگر یا دریاچه شهدای خلیج فارس در شمال غربی تهران قرار دارد و با امکانات رفاهی و تفریحی متنوع از جاهای دیدنی تهران به شمار می رود. قایق سواری در چیتگر.

کافه رستوران رویال لانژ روی آب در دریاچه بام لند تهران.

کشتی تفریحی رویال لانژ در بام لند دیدئو Dideo

درياچه چيتگر تهران تفريحات هيجان انگيز ۱ دانشنامه علمی توتیا

کافه رستوران کشتی رویال لانژ

Added By Bebinobia Instagram Post شبی رویایی و خاص و لاکچری را در کشتی رویال لانژ در باملند تجربه کنید مجالس و میهمانی های خود را در کشتی رویال لانژ برگذار کنید

اولین رستوران کشتی تهران

اطلاعات کامل رویال لانژ در شهر تهران لست سکند

رافائل بزرگترین کشتی تفریحی ایران با سرنوشتی همچون تایتانیک کجارو

تـاپ تـن تهـران بهترین رستوران ها کافی شاپ ها شیرینی فروشی ها مراکز خرید باشگاه های ورزشی ساختمان های لوکس در تهران

رستوران کشتی رویال لانژ تخفیفان

کافه رستوران کشتی رافائل بام لند

کشتی رویال لانژ شرکت توسعه گردشگری شهرآیین

پروژه کفپوش عرشه کشتی کفپوش رستوران دریاچه چوب پلاست اصل

کشتی رستوران رویال لانژ Royal Lodge Restaurant Ship کافه مپ Cafemaps Cafemaps

اطلاعات منو و آدرس رستوران رویال لانژ فیدیلیو

اولین کافه رستوران شناور تهران را ببینید

بام لند زیر ذره بین معرفی جامعه مرکز خرید بام لند تهران مجله علی بابا

اطلاعات منو و آدرس رستوران کشتی رافائل فیدیلیو

رستوران کشتی رویال لانژ باملند ویژه پکیج سروینگ شام و کافه با ۴۰ تخفیف تخفیفان

رستوران کشتی رویال لانژ تهران سیری در ایران

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *