تاکسی هوایی اسنپ

Diposting pada

اسنپ با انتشار بیانیه ای اعلام کرده که درصدد راه اندازی سرویس تاکسی هوایی است. در این مطلب از میهن پست این خبر را بررسی خواهیم کرد.

Faq Microsoft Sharpens Edge Mrahmedserougi Microsoft Magic Memories Web App

تاکسی هوایی اسنپ در حالی قرار است با برنامه ریزی های انجام شده شروع به فعالیت کند که این خدمت تنها در شرایط خاص ارائه خواهد شد.

تاکسی هوایی اسنپ. اسنپ با انتشار بیانیه ای اعلام کرده که درصدد راه اندازی سرویس تاکسی هوایی است. حالا نوبت تاکسی های هوایی است شاید یک روزی بتوانید درخواست هواپیما بدهید شاید آن روز خیلی دور نباشد. اسنپ در بیانیه ی خود اعلام کرده که سرویس تاکسی هوایی شرکت در پی آن است تا به افرادی که نیاز دارند تا در شرایط خاص و اضطرار از شهری به شهری.

به گزارش سلام نو سامانه هوشمند اسنپ بعد از چند سال فعالیت در حوزه حمل ونقل اینترنتی حالا در حال بررسی سازوکار راه اندازی سرویس هوایی یا به بیانی بهتر همان تاکسی هوایی است. مشخص نیست این استارت آ پ چه اندازه چنین هدف تاکسی هوایی اسنپ را جدی دنبال می کند. اسنپ در بیانیه ی خود اعلام کرده که سرویس تاکسی هوایی شرکت در پی آن است تا به افرادی که نیاز دارند تا در شرایط خاص و اضطرار از شهری به شهری.

تاکسی هوایی با اسنپ یکی از معروف ترین نرم افزارهای جهت جابه جایی snap می باشد. شرکت اسنپ بعد از عملکرد موفق در حوزه تاکسی اینترنت قصد ورود به حوزه جدیدی را دارد که شاید برای شما دوستان جای تعجب داشته باشد سرویس تاکسی هوایی. اسنپ هم اکنون در تمامی استان های کشور فعال است و شما می توانید از خدمات متنوع این سامانه در شهرتان استفاده کنید.

این نرم افزار پس از ۵ سال از زمان شروع فعالیت خود در حوزه ی سرویس تاکسی اینترنتی در چند روز اخیر خبری مبنی بر راه اندازی سرویس تاکسی. اسنپ در یک پست اینستاگرامی از تاکسی هوایی سخن به میان آورده است.

تعمیر و تعویض اسپیکر لپ تاپ در شیراز با مرکز تعمیر لپ تاپ لنوو در شیراز همراه باشید البته باید در نظر داشته باشید مرکز م In 2020 Flash Drive

کرم میوه خوار خرما بخش نهایی خرمای کریستال

اینستاگرام به زودی نمایش تعداد لایک ها را محدود می کند لینک مطلب Https Elmresan Ir P 4288 Instagram Like اینستاگر Country Flags Flag Canada Flag

کرم میوه خوار خرما بخش نهایی خرمای کریستال

Pin On Tech News

بهترین سایت های استخدامی ایران سه سوته استخدام شو

اسنپ می خواهد تاکسی هوایی راه اندازی کند Personal Care Person Toothpaste

Pin By Luigi Mendoza On Humor Informatico Iphone Hacks Mac Tutorial Latest Gadgets

Wi Fi 6 Certification Is Here To Speed Everything Up Wifi Mesh Networking Network Performance

What Is The Deep Fusion Camera On The Iphone 11 New Digital Camera Iphone Camera Iphone 11

می بند 5 شیائومی با نمایشگر ۱ ۲ اینچ و Nfc عرضه می شود In 2020 Fit Band Find My Phone Fitness

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *