ماشین کوییک R پلاس

Diposting pada

مشخصات فنی و قیمت خودرو سایپا کوییک آر پلاس saipa quick r هاچ بک با ظرفیت 4 سرنشین حجم موتور 1503 سی سی و 4 سیلندر با حداکثر توان 87 اسب بخار در 5300 دور در دقیقه به همراه شرایط فروش گالری تصاویر مقایسه کامل با دیگر رقبا و. ارزان ترین مدل کوییک با گیربکس دستی ۳۲ ۹ میلیون تومان قیمت دارد.

شرایط فروش فوری و اقساطی کوییک آر اعلام شد بهمن ۹۸ اسب بخار

کوییک r پلاس از نظر فنی هیچ تفاوتی با کوییک r یا کوییک معمولی ندارد اما نسبت به دو خودرو گفته شده مجهزتر است و امکانات رفاهی بیشتری را در.

ماشین کوییک r پلاس. کوییک آر پلاس کوییک r سایپا معرفی شد قیمت فروش و مشخصات پارس خودرو از خودروی جدید سایپا با نام کوییک آر پلاس quick r رونمایی کرد. همان ابتدا که این خودرو در نمایشگاه خودرو تهران به نمایش درآمد نقد های زیادی در زمینه ی کیفیت کابین و قیمت این خودرو انجام شد. سایپا کوییک در حال حاضر با قیمتی بیشتر از 206 تیپ 2 و نزدیک به 206 تیپ 5 در مدل اتوماتیک فول پلاس به فروش می رسد.

کوییک r با تریم دو رنگ را می توانیم جدیدترین تلاش سایپا برای جلب توجه جوانان و بانوان به محصولات خود بدانیم و همان طور که گفته شد بجز برخی تغییرات بصری هیچ تفاوتی میان کوییک معمولی و r وجود ندارد و تمامی مزایا و معایب. در مجموع باید بگوییم که پژو 206 گزینه بهتر و معقول تری در مقایسه با سایپا کوییک است. کوییک در سه تریم پایه فول و پلاس عرضه می شود.

بیش از 6 ماه از مشخص شدن برنامه سایپا برای عرضه مدل هاچ بک ساینا می گذرد و ظرف ماه های اخیر نیز زمزمه های ارائه این محصول با گیربکس اتوماتیک به عنوان ارزان قیمت ترین خودرو اتوماتیک بازار ایران شنیده میشد. مشخصات سایپا کوییک r پلاس. بنابراین کوییک r پلاس در بخش فنی خود همانند دیگر مدل های کوییک از همان موتور 1 5 لیتری چهار سیلندر تنفس طبیعی استفاده می کند که به یک گیربکس 5 سرعته دستی متصل شده و می تواند خروجی قدرت 87 اسب بخاری در دور موتور 5400 و همچنین.

کوییک r پلاس نسخه ای مجهزتر از کوییک r است که در سال 1399 توسط پارس خودرو معرفی شد. سایپا کوییک saipa quick بر روی پلت فرم x200 مشترک با تیبا 2 ساخته شده است. این یعنی ۳ میلیون تومان افزایش قیمت نسبت به ساینای مشابه.

روز پنج شنبه 12 تیرماه 99 پارس خودرو برای اولین بار از محصول جدید کوییک r پلاس رونمایی کرد خودرویی که بیشتر از هر چیز در رنگ بندی با کوییک rهای سابق تفاوت دارد.

کوییک R پلاس رونمایی شد سایپا قیمت این خودرو اقتصادی را اعلام کرد همراه مکانیک

مشخصات و امکانات خودرو کوییک R پلاس منتشر شد

کوییک R در گزارش ویدئویی خبرنگار بیت ران همراه مشخصات فنی بیت ران

معرفی سایپا کوییک S و کوییک R پلاس Bama

نقد و بررسی کوییک Z4car

کوییک آر پلاس کوییک R سایپا معرفی شد قیمت فروش و مشخصات ایمنا

امکان تبدیل کوییک R به نسخه پلاس

مشخصات و قیمت سایپا کوییک آر پلاس 1397 1399 خودرو

فرارو عکس و ویدیو رونمایی از کوییک R پلاس توسط پارس خودرو

نقد و بررسی کوییک R پلاس از قیمت خودرو سایپا کوییک تا بررسی آپشن کیهان نیوز

انتشار تصاویر جدید از خودرو کوییک R به روز رسانی

نگاهی به قیمت کوییک R در بازار آزاد جدول قیمت دی ماه

بررسی مشخصات کوییک اتوماتیک پلاس 1397 1398 Bama

گالری تصاویر کوییک کوییک اتوماتیک پلاس مدل 1398

5 دلیل برای نخریدن سایپا کوییک مجله پدال

قیمت خودرو های سایپا کوییک بازار و نمایندگی 26 آبان 99 خودرو

کوییک دو رنگ یا همان کوییک آر چگونه خودرویی است اتوخسروانی

همشهری آنلاین داخل کوییکr پلاس را ببینید تصاویر اتاق خودروی جدید سایپا

به این 5 دلیل خودرو سایپا کوییک نخرید گجت نیوز

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *