تاکسی هوایی در دبی

Diposting pada

رسانه کلیک یکی از شرکت های حمل و نقل اصلی دبی اولین آزمایش خود را در زمینه تاکسی های هوایی با استفاده از یک پهپاد مسافربر انجام داد. تاکسی هوایی در ایران.

تاکسی پرنده در دبی رونمایی شد

اما اشتباه نکنید تاکسی هوایی به معنای وجود تاکسی پرنده خودران شهری نیست همان تاکسی های پرنده ای که تا سال 2020 در همسایگی مان دبی به پرواز در خواهند آمد.

تاکسی هوایی در دبی. دبی قرار است به کمک شرکت هوایی پرواز های این تاکسی ها را کنترل کنند و در یک مدت مشخص ایمنی آنها را بررسی کنند. به تازگی شرکت volicopter از تاکسی های هوایی دونفره خود در دبی رونمایی کرد. این آزمایش موفقیت آمیز نویدبخش آینده ای درخشان برای تاکسی های هوایی است.

تاکسی هوایی بدون سرنشین در دبی با موفقیت آزمایش شد. تاکسی هوایی که یک نمونه آن روز سه شنبه ۳۰ مهر ترافیک سنگاپور را دور زد یک تاکسی دونفره است که با باتری کار می کند و در حالی که از کنار آسمان خراش ها می گذرد صدای زیادی از آن شنیده نمی شود. درواقع تاکسی هوایی هواپیماهای سبک و.

شرکت چینایی که تاکسی هوایی بدون سرنشین ehang 184 را ساخته اعلان کرد که تاکسی هوایی در آسمان دبی با موفقیت آزمایش شد. تاکسی هوایی خودپرواز در دبی پرواز آزمایشی را موفقانه انجام داد. این تاکسی که ترکیبی از هواپیمای بی سرنشین و.

یک استارت آپ آلمانی به دنبال فتح بازار تاکسی های هوایی در آینده با استفاده از خودروهای هوایی و تمام خودکار فناورانه است. دبی تصمیم دارد سیستم حمل و نقل خود را تا سال 2030 تغییری اساسی دهد. تاکسی های هوایی در دبی عکس تاریخ.

این وسیله نقلیه با ۱۸ پروانه الکتریکی برای نخستین بار روز دوشنبه در آسمان دبی به پرواز درآمد و به این ترتیب نخستین سرویس تاکسی پرنده دنیا در این کشور. پسر شاهزاده دبی سوار بر اولین تاکسی هوایی عکس حمدان بن محمد بن راشد پرنس شهر دبی در تاکسی هوایی در شهر دبی که اولین تاکسی پروازی بدون سرنشین در دنیاست. کلیپ پرواز کردن اولین تاکسی هوایی در دبی ۲۰۱۷.

پرواز تاکسی هوایی استارت آپ آلمانی بر فراز دوبی تصاویر ایسنا

تاکسی هوایی دبی

تاکسی هوایی در دبی نظاره

دوبی صاحب تاکسی پرنده می شود عکس

رونمایی از تاکسی پرنده در دبی دبی سفر

گردش در دبی با تاکسی هوایی کوادکوپتر جی دی

آزمایش موفقانه تاکسی هوایی در دبی آلمان و جهان Dw 26 09 2017

دبی نمونه اولیه تاکسی هوایی ساخت چین را تست کرد نماشا

اولین تاکسی هوایی بدون خلبان جهان در دبی

تاکسی پرنده در دبی ویدیو سالیان سفر

پایگاه اطلاع رسانی عصر خودرو استفاده از تاکسی های پرنده تا سال ۲۰۲۰ در دبی و دالاس

۷ سال دیگر با تاکسی هوایی مسافرت کنید خبر فوری

تاکسی های پرنده در دبی

تاکسی های پرنده دبی یک شگفتی در همین نزدیکی کارناوال

تاکسی های هوایی در دبی عکس تصویر روز

رونمایی از پهپاد تاکسی در دبی دبی سفر

اولین تاکسی پرنده در دبی با موفقیت آزمایش شد فیلم

راه اندازی اولین خط تاکسی پهپاد در دبی عکس خبرآنلاین

پرواز تاکسی هوایی استارت آپ آلمانی بر فراز دوبی

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *