بقایای کشتی نوح در ترکیه

Diposting pada

کشتی نوح کجاست این سوال خیلیهاست در عکس های هوایی که توسط یک خلبان ترک گرفته شد فسیلی به بزرگی یک ناو جنگی در نزدیکی کوه های آرارات دید شد. ک شتی نوح نام یک کشتی در داستان های کتب مقدس در دین های ابراهیمی است.

اکران مستند کشتی نوح در کتابخانه ملی

نوح پیامبر به فرمان خدا این کشتی را ساخت تا خود خانواده خود کسانی که به وی ایمان آورده بودند و نمونه ای از هر حیوان را از پیامدهای طوفان نوح نجات.

بقایای کشتی نوح در ترکیه. کشتی نوح نام یک کشتی در داستان های کتب مقدس در دین های ابراهیمی است. بقایای این سازه چوبی عظیم در در ارتفاع 12هزار پایی 4هزار متری کوه های شرق ترکیه کشف شده و قدمت آن ها به 4800 سال پیش می رسد. بقایای این سازه چوبی عظیم در در ارتفاع ۱۲هزار پایی ۴هزار متری کوه های شرق ترکیه کشف شده و قدمت آن ها به ۴۸۰۰ سال پیش می رسد گروهی از باستان شناسان چینی و ترک ادعا کرده اند که بقایای کشتی عظیم نوح پیامبر را کشف کرده اند.

به گزارش ایسنا به نقل از سان محققان موسسه باستان شناسی جست وجو و کاوش کتاب مقدس مدعی شدند که شواهد بسیار قوی وجود دارد که بر اساس آن بقایای کشتی حضرت نوح ع در بالای کوه تخت سلیمان در شمال ایران قرار دارد. گردشگران تور ترکیه لحظه آخری که قصد دارند به بازدید از بقایای کشتی نوح در ترکیه بروند باید بدانند که این مجموعه عظیم تاریخی در 20 کیلومتری کوه آرارات واقع شده است اما باید توجه داشته باشید که در حال حاضر امکان بازدید از. کشف کشتی نوح عجایب بزرگی را نمایان کرد.

کوه آرارات در شمال شرقی ترکیه در مرز ایران و جمهوری نخجوان و ارمنستان قرار دارد. این کشتی توسط دولت ترکیه به عنوان پارک ملی کشتی نوح و گنج ملی شناخته شد و در سال 1987 اخبار رسمی از کشف این کشتی در بزرگترین روزنامه ترکیه منتشر شد. آیا ما شاهد بقایای کشتی افسانه ای حضرت نوح که در کتب مقدس ادیان جهان از آن صحبت شده است هستیم بررسیهای زمین شناسی در نقاط مختلف دنیا نابود شدن و مرگ های دسته جمعی موجودات زنده را بر اثر حادثه ای غیر منتظره نشان می.

کشف بقایای کشتی نوح. بنا بر این داستان ها نوح پیامبر به فرمان خدا این کشتی را ساخت تا خود خانواده خود کسانی که به وی ایمان آورده بودند و نمونه ای از هر. این کوه دارای دو قله آتشفشانی است و بر اساس شواهد بقایای کشتی نوح در این منطقه پیدا شده است.

بقایای کشتی نوح کشف شد

کشف کشتی نوح در ایران

کوه آرارات Archives محبت نیوز

کشتی نوح چگونه کشف شد آشنایی با مسیحیت

بقایای کشتی نوح ع در ایران کشف شد

کشف کشتی نوح در ترکیه

از شایعه تا منابع علمی نشانه های توقف کشتی نوح در لرستان

کشف بقایای کشتی حضرت نوح در کوه های آرارات

کشف کشتی نوح در ترکیه نیوز

بقایای کشتی نوح

کشف بقایای کشتی نوح در شمال ایران تصاویر

کشف بقایای کشتی نوح جهان نيوز

ادعای پیدا شدن بقایای کشتی نوح در ایران بهار نیوز

عکس کشتی حضرت نوح سایت عکس

شگفت انگیز کشف کشتی نوح با کتیبه 5 تن آل عبا پس از 4000 سال عکسها مطالب جالب و متنوع

بقایای کشتی حضرت نوح در کوههای آغری تــورکیه Facebook

چینی ها ادعا می کنند که کشتی نوح را پیدا کردند آژانس های اطلاعاتی چینی کشتی افسانه ای نوح را در کوه آرارات پیدا کردند چینی ها کشتی نوح را پیدا کردند

یافتن کشتی نوح یکی از بزرگترین فریب های قرن نشریه آنلاین گمانه

کشف بقایای کشتی حضرت نوح ع توسط محققين كره اي و تركيه اي

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *