رانا پلاس توربو ماشین سورن پلاس

Diposting pada

تابستان امسال بود که با آغاز شرایط فروش رسمی این خودرو تعدادی تصاویر از نسخه نهایی خودرو سورن پلاس منتشر شد. از امکانات سورن پلاس می توان به ترمز های abs eba رینگ های دورنگ دو عدد کیسه هوای راننده و سرنشین سه عدد سنسور دنده عقب و فرمان هیدرولیک آینه های جانبی مجهز به راهنما با تنظیم برقی چراغ های led جلو چراغ روز day light.

قیمت انواع خودرو Money Dollar Coin Bitcoin Goldtrad Money Market Shshiraz Tala دلار سکه ارز پول معامله ملک فروش خرید ارز دیجیتال بین کوین اخبار اخبار طلا ر بو In 2020

مقایسه رانا پلاس با سورن پلاس شرکت ایران خودرو در تاکتیک جدید بازاریابی اش و برای جذب مشتری و رضایت مشتری و افزودن خودروهای جدید به سبد خود محصول جدید البته فیس لیفت از محصولات قدیمی خود معرفی کرده است که سورن پلاس جزوی.

رانا پلاس توربو ماشین سورن پلاس. قیمت رانا پلاس و سورن پلاس در مهر ۹۹ طبق بخشنامه فروش فوق العاده ایران خودرو در ۱۴ مهر ۹۹ قیمت خودرو رانا پلاس ۱۴۴ میلیون و ۸۰۴ هزار و ۶۰۰ تومان و قیمت سورن پلاس نیز ۱۴۷ میلیون و ۷۱۲ هزار و ۱۰۰ تومان اعلام شد. رانا پلاس و سورن پلاس معرفی شدند به وسیله حامد محمدی در بهمن ۱۷ ۱۳۹۸ دو محصول راناپلاس و سورن پلاس مدل های بهبود یافته و مجهز رانا و سورن با حضور وزیر صنعت معدن و تجارت و وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به جامعه. موتور چینی روی رانا تمام الکتریکی رانا الکتریکی مشخصات فنی و پرسش های بی پاسخ.

حداکثر توان موتور hp ۱۰۵اسب بخار در 5800 دور در دقیقه. مصرف سوخت ترکیبی lit 100 km. اما اکنون تصاویری دیگر نیز منتشر شده که خبر از تحویل اولین سری از این خودرو در برخی شهرها می دهد.

خودرو سورن پلاس مجهز به موتور ef7 با حجم 1700 سی سی است و بر اساس اعلام ایران خودرو بزودی این خودرو بزودی روانه بازار می شود. ۱۱۵ اسب بخار در ۶۰۰۰ دور در دقیقه. حجم موتور cc ۱۵۸۷.

مشخصات فنی خودروها جدید ایران خودرو دنا پلاس توربو رانا سال و سورن سال میرسلیم به بیت ران پاسخ داد. گفته می شود که سورن پلاس ابتدا در نسخه بنزینی تنفس طبیعی و بنزینی توربو به بازار عرضه خواهد شد و پس از آن با آماده شدن نمونه نهایی توربو cng این خودرو از شهریور ۹۹ توسط سازمان فروش ایران خودرو به فروش خواهد رسید. موتور ملی این خودرو می تواند قدرتی معادل 115 اسب بخار با دور موتور 6000 دور بر دقیقه و.

مراسم قرعه کشی 3 محصول ایران خودرو در فروش فوق العاده این شرکت امروز شنبه 19 مهرماه با حضور نهادهای نظارتی برگزار شد و برندگان قرعه کشی سمند سورن پلاس رانا پلاس و وانت آریسان مشخص شدند.

Tumblr In 2020 Vehicles Cats Car

تصاویر دنا پلاس خودروی جدید ایران خودرو مشخصات و قیمت دنا پلاس افتضاح Suv Car Suv Car

Pin On خودرو

محصول جدید ایران خودرو در سال جدید عکس محصولات جدید ایران خودرو در سال ایران خودرو قرار است این خودرو را در سال روانه بازار کند که ب In 2020 Toy

محصول جدید ایران خودرو در سال جدید عکس محصولات جدید ایران خودرو در سال ایران خودرو قرار است این خودرو را در سال روانه بازار کند که ب In 2020 Toy

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *