الگوی دوخت شلوار کردی مردانه

Diposting pada

آموزش دوخت شلوار کردی مردانه سپس از خط پهلو ۱۸ ۲۰ سانت برای دم پا داخل شده و از این نقطه به پهنای فاق وصل می کنیم. با خرید الگوی شلوار مردانه دیگر نگران طراحی مدل شلوار نباشید خیاطی رابا آسان ترین و دقیق.

الگوی شلوار الگوی اول

الگوی شلوار مردانه برای مشاهده ویدئو باید فلش پلیر بر روی مرورگر شما نصب باشد.

الگوی دوخت شلوار کردی مردانه. از نقطه ی ۷ سانتی متر نیز به دم پا وصل می کنیم. الگوی خود را بسازید. آموزش دوخت شلوار مردانه با الگو اندازه هاي لازم براي شلوار دور كمر دور باسن دور ران قد شلوار از كمر قد زانو از كمر آموزش دوخت شلوار مردانه شلوار.

برای نصب این برنامه اینجا کلیک نمایید الگوی شلوار مردانه تاريخ بارگذاری. آموزش دوخت شلوار آموزش دوخت شلوار تو خانه آموزش دوخت شلوارك آموزش دوخت شلوارك پسرانه آموزش دوخت شلوارك تو خانه آموزش دوخت شلوارك دخترانه آموزش دوخت شلوارك راحتي آموزش دوخت شلوارك مردانه. الگو شلوار مردانه در صورت درخواست مدل سفارشی تنها کافی است اندازه های دقیق را ارسال کرده سپس الگو طراحی و برای شما ارسال می گردد.

امروز قصد داریم به شما آموزش دوخت شلوار را بدهیم اگرشما این مطلب را تا انتها بخوانید قادر خواهید بود که دوخت هر شلواری را انجام دهید نقاط9 6را با خطی منحنی به هم وصل کنید که با نیم ساز زاویه5 3 سانتیمتر در. الگوی پیژامه با پارچه استرج یا تریکو پارچه از عرض 4لا میشود در صورت باز نشدن تصویر اینجا کلیک کنید 2 شلوار کردی. الگوی شلوارک مردانه جیب دار قدم اول در تهیه الگو و دوخت شورت و شلوارک مردانه.

کادری رسم میکنیم به عرض یک چهارم دور باسن 10 سانت و طول قد شلوار. کادری رسم میکنیم به عرض یک چهارم دور باسن 10 سانت و طول قد شلوار قد فاق یک سوم قد شلوار 3سانت میباشد که از انتهای فاق 5سانتی متر خارج شده و به یک دوم بلندی فاق وصل میشود از پهنای فاق خط صافی به پایین. تکه ی سه گوشی که از برش شلوار آموزش دوخت شلوار راحتی زنانه به.

برای دوخت شلوار کردی ابتدا کادری رسم میکنیم به عرض یک چهارم دور باسن ۱۰ سانت و طول قد شلوار قد فاق یک سوم قد شلوار ۳سانت میباشد که از انتهای فاق ۵سانتی متر خارج شده و به یک دوم بلندی فاق وصل میشود از پهنای فاق خط صافی به. الگوي جلو ۴ ۱دو باسن منهاي ۱ براي پهناي كادر a b ß خط كمراز اين نقاط قد. شما می توانید با قرار دادن یکی از شلوار های مورد نظر خود روی تکه ای کاغذ الگو خیلی سریع و آسان به الگویی ساده برای.

آموزش پیراهن مردانه و شلوار کردی

شلـوار کـردی نمایش محتوا افق کویر

تولیدی مبل ایران رفاه اصفهان

آموزش الگوی یقه مردانه همراه نحوه دوخت و وصل کردن

شلوار کردی

آموزش دوخت شلوار کردی آموزش دوخت شلوار کردی

دوخت شلوار راحتی بخش 1

آموزش دوخت شلوار اسلش مردانه

آموزش دوخت شلوار راحتی زنانه آموزشگاه خیاطی ترمه سرا 47

آکادمی هنر پارس آموزش دوخت شلوار کردی مردانه

خــیاطے آســـان مردانه شلوار قسمتهای توضیحات خـــیاطے سرکمر کامل آســــان Khayati1 نحوه پیام رسان سروش پلاس

پوشاک کردی ویکی پدیا دانشنامه آزاد

شلوار ساپورت را خودتان بدوزید الگو

شلوار کردی آموزش خیاطی

شلوار کردی آموزشگاه آنلاین خیاطی ساراناز

رسم الگوی پایه پشت شلوار به ساده ترین روش آموزشگاه خیاطی هنر مادر

الگوی شلوار دوخت شلوار در سال 2020 خیاطی آموزش خیاطی نازک دوزی مانتو دوزی

الگوی کت و شلوار عروسک روسی Doll Sewing Patterns Rag Doll Pattern Doll Clothes Patterns

الگوی لباس مردانه صفر تا صد آموزش الگوی لباس مردانه فروشگاه اینترنتی روچی

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *