کافه کشتی دریاچه چیتگر

Diposting pada

و هم حضوری هستش مکان دقیق هم ورودی باملند رو مستقیم برید تا دم دریاچه میبینید کشتی و گیتش رو. بر روی کشتی رویال لانژ بر روی دریاچه چیتگر بهترین لحظات را تجربه کنید.

املاک اطراف دریاچه چیتگر اخبار اخبار سازم اخبار بازار تسنیم Tasnim

کافه رویال لانژ رستورانی روی کشتی به روی دریاچه چیتگر با نمایی بسیار زیبا و جذاب که با یک فنجان قهوه از زیبایی های این دریاچه دو چندان لذت خواهید برد.

کافه کشتی دریاچه چیتگر. پایتخت با دریاچه چیتگر تهران اندکی نفس کشید. دریاچه چیتگر بزرگ ترین دریاچه مصنوعی کشور امروزه دریاچه وسیع و مصنوعی چیتگر نه تنها یکی از مکان های دیدنی تهران محسوب می شود بلکه عنوان بزرگترین دریاچه مصنوعی کشور را هم از آن خود کرده است. کافه رستوران رویال لانژ روی آب در دریاچه بام لند تهران.

این مجموعه تفریحی با وسعت. درياچه خلیج فارس دریاچه چیتگر رستوران و کشتی تفریحی رویال. از جمله کافه رستوران های معرفی شده در سایت آساتیک کافه رستوران کشتی رافائل می باشد که در نزدیکی دریاچه چیتگر قرار دارد و این مطلب نیز به صورت اختصاصی به معرفی کافه رستوران کشتی رافائل دریاچه چیتگر تهران می پردازد و از.

کشتی تفریحی بام لند علاوه بر امکانات پذیرایی و کافه رستوران جهت برگزاری ایونت ها جشن ها و ملاقات های خصوصی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. دریاچه خلیج فارس که با نام دریاچه چیگر هم معروف شده است یکی از مکانهای تفریحی استان تهران به شمار می رود این دریاچه که در شمال غرب تهران و در محدوده شهرداری منطقه ۲۲ واقع شده است از شمال و شرق به محور چهار باغ بزرگراه. این دریاچه از شمال و شرق به محور چهار باغ و از جنوب و جنوب غرب به پارک جنگلی چیتگر و از غرب به بافت مسکونی منطقه ۲۲.

هم فال است و هم تماشا. دریاچه مصنوعی چیتگر جایی است که همه سلیقه ها را راضی می کند. برای خواندن مقاله کلیک کنید.

یک کشتی تجاری تفریحی در دریاچه ی چیتگر آرتمیس از آن دسته مجموعه های تجاری است که تناسب لازم با محیط شاد و طبیعت اطرافش را دارد چراکه شعارش تجارت توام با تفریح است و قرار نیست مثل بازار تهران یا بسیاری مجتمع های. کشتی بام لند اولین کافه رستوران شناور روی دریاچه چیتگر است که محلی دنج و آرام برای نوشیدن یک فنجان قهوه یا چای با انواع کیک و شیرینی و دورشدن از دغدغه های روزمره به شمار می رود. دریاچه مصنوعی شهدای خلیج فارس چیتگر در شمال غرب شهر تهران و در منطقه ۲۲ شهرداری این شهر قرار دارد.

دریاچه چیتگر تهران راهنمای بازدید قیمت تفریحات و ساعت کاری کجارو

کافه روژ دریاچه چیتگر بام لند 021 40447952 021 40447953 Caferoj کافه روژ دریاچه چیتگر بام لند 021 40447952 021 404479 Alcoholic Drinks White Wine Alcohol

Pin On Rasasoroush تابلوسازی رساسروش

بام لند تهران و همه رستوران ها کافه ها مراکز تجاری و تفریحی بام لند دریاچه چیتگر

کافه رویال لانژ دریاچه In 2020 Cafe Restaurant Marina Bay Sands Building

معرفی و بررسی مجموعه بام لند در دریاچه چیتگر ساختمان آنلاین

اولین رستوران کشتی تهران

رستوران کشتی رویال لانژ باملند ویژه پکیج سروینگ شام و کافه با ۴۰ تخفیف تخفیفان

اطلاعات منو و آدرس رستوران رویال لانژ فیدیلیو

اولین کافه رستوران شناور تهران را ببینید

آشپزخانه ها کافه رویال لانژ آدرس تهران دریاچه چیتگر Facebook

بلیط دریاچه چیتگر لحظه آخر

اطلاعات کامل رویال لانژ در شهر تهران لست سکند

دریاچه چیتگر تهران آدرس عکس و معرفی 1399 کارناوال

کشتی رستوران رویال لانژ Royal Lodge Restaurant Ship کافه مپ Cafemaps Cafemaps

کافه رستوران کشتی رویال لانژ

بهترین رستوران های بام لند با چشم انداز دریاچه چیتگر آدرس کامل منو و شرایط رزرو نابرو

دریاچه چیتگر لحظه آخر

بام لند قطب گردشگری تهران کجاست وبلاگ اسنپ تریپ

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *