ماشین آئودی Q7

Diposting pada

مشخصات آئودی q7 3 0t 2020. ۸ سرعته اتوماتیک چهار چرخ محرک شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت.

Soulmate24 Com Lux Luxury Money Rich Affluence Mens Style In 2020 Mercedes Car Super Cars Luxury Car Interior

یک خودرو اطلاعات خودرو قیمت خودرو لیزینگ خودرو لوازم یدکی اجاره خودرو مشخصات خودرو عکس.

ماشین آئودی q7. ۶ ۹ ثانیه مصرف سوخت ترکیبی. آئودی q7 در تهران رویت شد این هم دوتا عکس از آئودی q7 audi که توی هنرکده کیانفر بودش. ۳۳۵ اسب بخار ۵۰۰ نیوتون متر گیربکس.

این خودرو تنها در برگه مشخصاتش شما را شگفت زده نمی کند بلکه در جاده نیز بسیار هیجان انگیز و لذت بخش. ۶ سیلندر ۳ لیتری توربوی بنزینی قدرت گشتاور. آئودی q7 مدل ۲۰۱۷ یک نمونه واقعی از مهندسی است.

آئودی q7 اجاره ماشین اجاره خودرو کرایه ماشین استفاده از بزرگ آئودی همچنین برخی از خواص خاص بوش را در حالی که در دست ویرایشگر ارشد آنلاین کوین ویلسون بود نشان داد که او را به یک مسافر کوچک برای سفر دو هفته ای سفر کرد. در این خودروی لوکس از سه ردیف صندلی برای 7 سرنشین استفاده شده و فضای جاداری برای در هر سه ردیف برای سرنشینان فراهم است. تعمیر آئودی بررسی تخصصی آئودی q7 فیس لیفت 2019 تعمیرگاه تخصصی آئودی ما قبلا شاهد بررسی مفصل آئودی q7 بوده ایم اما مدل قوی تر این خانواده دارای قلب تپنده ی 6 سیلندر 3 لیتری بنزینی جدید است که با نشان 55 ftsi شناخته می شود.

این خودرو مجهز به پیشرانه 8سیلندر 4 ۲لیتری و قدرت 350 اسب بخار است. آئودی q7 شاسی بلند فول سایز و لوکسی است که از سال 2006 تا کنون تولید شده در این خودروی لوکس از سه ردیف صندلی برای 7 سرنشین استفاده شده و فضای جاداری برای در هر سه ردیف برای سرنشینان فراهم است. برای آئودی کیو 7 از موتور 6 سیلندر.

۱۳ لیتر سوخت مصرفی برای طی مسافت صد کیلومتر برای یک ماشین زیاد به نظر می رسد ولی این میزان حداکثری است که آیودی q7 با توجه به وزن و ابعاد بالایی که دارد در بدترین حالت مصرف می کند. ماشین آئودی کیو 7 مدل 2017 audi q7 ویدیوهای مختلف را در گوشی خود به راحتی داشته باشید کانال تلگرام http. آئودی q7 شاسی بلند فول سایز و لوکسی است که از سال 2006 تا کنون تولید شده.

ماشین آئودی کیو 7 مدل 2017 audi q7ویدیوهای مختلف را در گوشی خود به راحتی داشته باشید کانال. ۱۳ لیتر در هر صد.

Autostuk Wedding Car Wedding Room Decorations Dream Wedding Decorations

برس موکت و لاستیک مکس شاین In 2020

Autostuk Wedding Car Wedding Room Decorations Dream Wedding Decorations

Autostuk Wedding Car Wedding Room Decorations Dream Wedding Decorations

Pin On Iran Luxe Magazine

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *