کامیون ماک ۲۰۲۰

Diposting pada

مدل cabover پر فروش ترین کشنده در این کلاس از کشنده ها است و بر اساس کامیون های ماک. کشنده ماک terrapro به طور خاص برای سایت های ساختمانی و حمل زباله های شهری طراحی شده است و در دو پیکربندی cabover و low entry به بازار عرضه می شود.

2021 Mack Anthem Truck Interior Exterior Youtube

کامیون های ماک با آن مجسمه بولداگ بزرگ را همه ی شما عزیزان می شناسید اما این فورد f 350 هم ابعاد بسیار بزرگی داشته و ماک mac تراک ادیشن نامیده می شود.

کامیون ماک ۲۰۲۰. جالب ترین کامیون های دنیا عکس کامیون یکی از وسیله های نقلیه پر کاربرد است که بیشتر برای کارهای صنعتی و سنگین از آن استفاده می شود ولی برخی مواقع نیز این وسایل از حالت ابزار خارج می شوند و تغییر شکل می دهند. پیش بینی می شود که کامیون های تازه نفس ماک جایگزین کامیون های general motors m917 am که بیش از ۴ دهه از عمر عملیاتی آنها می گذرد بشوند. راننده کامیون با مواد غذایی و آب کمی در صحرا مانده و به مدت سه روز ارتباطی با دنیای بیرون نداشته است.

بزرگترین کامیون لایبهر یک شرکت تولید کننده کامیون در آلمان است که به خاطر کامیون های غول پیکرش به شهرت رسیده است. ماک حدود ۱۱۷ سال در ساخت انواع کامیون و کشنده سابقه دارد و از این نظر فراتر از بازیگران اصلی عرصه ی خودروسازی دنیا است. ارتش امیدوار است که طبق قرارداد تا سال ۲۰۲۰ اولین نمونه های کامیون.

این وسایل نقلیه عظیم نزدیک به 203 تن وزن داشته و می تواننند 592 تن بار را حمل کنند. این فورد سوپر دیوتی بزرگ و ارتقا یافته را با کامیون ماک اشتباه نگیرید. با این حساب بازاری که در آن فعالیت می کند به خوبی می شناسد.

Mack شرکت صنایع سنگین آمریکایی است که در حال حاضر از زیرمجموعه های شرکت خودروسازی ولوو به شمار می آید. ۵۰ سال پیش امدی و صنعت حمل و نقل رو متحول کردی کامیون ماک امریکایی hamidnajafali mba 327 بازدید 3 ماه پیش. پس به راحتی می توانید تصور کنید که او پس از دیدن این دو دیفندر ۲۰۲۰ مجهز چه حالی داشته است.

این کامیون وقتی که به یک ایستگاه شارژ ۱۴۰ کیلوواتی متصل شده باشد به یک ساعت زمان برای شارژ شدن نیاز دارد هرچند انتظار می رود تا قبل از سال ۲۰۲۰ پیشرفت هایی در تولید باتری ها حاصل شود که زمان شارژ آن ها را به ۲۰. این شرکت در گذشته تولیدکننده انواع کامیون اتوبوس و اتوبوس برقی بود ولی امروزه تنها در زمینه.

2020 Mack Anthem

طراحی ماک آنتم ۲۰۲۰

کامیون کشنده ماک مدل 2020

معرفی ک شنده جدید کنورث W990 یک آمریکایی اصیل مجله پدال

رونمایی از ولوو وی ان ال ۲۰۱۹

ماک از کشنده ی جدید آنتم رونمایی کرد زومیت

ک شنده جدید آمریکایی که حمل و نقل دنیا را متحول می کند عکس

کشنده آمریکایی ماک مدل 2020

ویدیوی دیدنی از بررسی کامیون ماک آنتوم 2020 اروند پلاک مجله حرفه ای خودرو

کامیون ایویکو مدل S Way 2020 اخبار کامیون های ایران و جهان پارت کامیون

ک شنده جدید ماک Anthem بازی را عوض می کند مجله پدال

کانسپت کامیون ولوو در سال 2020 اپلیکیشن زینگ باربری آنلاین

کشنده تریلر ماک امریکایی 2020

ویدیو دیدنی از کامیون ماک آنتوم مدل 2020 بررسی کامل داخل و بیرون خودرو

قیمت روز کامیون های ماک دست دوم در بازار آمریکا قیمت به تومان فـایـنـدز

Renault T High 2020 Interior Exterior Youtube

کامیون جدید ماک Mack رونمایی شد فـایـنـدز

تابستان 2020 زمان رونمایی نسل جدید کشنده وسترن استار سلطان جاده

رونمایی از ماک گرانیت ۲۰۱۹

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *