قایقی دست باز سیم کش

Diposting pada

آموزش کار با دستگاه زیر بغل سیم کش قایقی. ۱ تا ۴ ثانیه برای بخش مثبت ۱ تا ۲ ثانیه اوج.

حرکت قایقی دست باز خوش آموز

درود بر شما حرکت لت سیمکش از جلو با عرض متوسط دستها از دسته حرکات چند مفصلی بوده که موجبات تقویت عضلات لاتسیموس دورسی همان بخش پهنا دهنده به عضلات پشت از نمایی روبروی و پشت را بصورت مستقیم فراهم می کند.

قایقی دست باز سیم کش. استفاده از دسته v شکل باعث می شود که حالت عادی دست ها حفظ شده و کف دست ها به سمت هم باشند. قایقی دست جمع معکوس. برای شروع روبروی دستگاه نشسته و با هر دو دست دستگیره را نگه دارید.

برای اجرای این حرکت به یک دستگاه قایقی سیم کش و دسته وی شکل احتیاج دارید. برای شروع تمرین روی صندلی دستگاه قایقی نشسته و. آناتومی حرکت زیربغل قایقی سیم کش با.

در این ویدئو نحوه اجرای صحیح این حرکت را مشاهده خواهید کرد. زیر بغل سیم کش از جلو دست باز. حرکت قایقی دست باز حرکت بسیار عالی و عضله ساز برای عضلات زیر بغل می باشد.

آموزش نحوه انجام حرکت زیر بغل سیم کش از جلو دست باز جهت تقویت عضلات پشت. دست را کاملا باز نکنید تا تنش روی عضلات حفظ شود. در انتهای دامنه منفی بهتر است که دست ها را کملا باز نکنید تا فشار بیش از حد به عضلات دوسربازویی منتقل نشود.

آموزش حرکت زیربغل لت یا سیم کش دست باز از جلو. آموزش حرکت زیربغل سیم کش دست باز نحوه صحیح زیربغل سیم کش دست باز حرکت wide grip lat pulldown جیم اکستریم پایگاه تخصصی بدنسازی فیتنس. آموزش تمرین زیر بغل سیم کش تک دست به شکل اصولی و استاندارد به صورت تصویری به همراه نکات و روش های مختلف اجرای آن برای تقویت عضلات پشت آقایان و.

پاهایتان را به اندازه عرض شانه هایتان از یکدیگر باز کنید. 119 حرکت زیربغل سیم کش خم با دسته. میله را در بالای سر به نحوی بگیرید که دست ها چرخش داخلی داشته باشند و حدود شش اینچ پانزده سانتی متر بیش از عرض شانه باز باشند.

زیر بغل سیم کش از پشت دست باز.

زیربغل سیمکش تک دست

قایقی دست جمع معکوس

طرز صحیح حرکت زیر بغل سیم كش از جلو دست باز

حرکت زیربغل سیم کش خم از پایین با طناب خوش آموز

آموزش حرکات زیر بغل سیم کش تک از بالا

Pin On تمرین

زیر بغل قایقی دست بازت باز

زیربغل سیمکش قایقی دست برعکس

زیربغل سیمکش ایستاده دست صاف

آموزش حركت زیر بغل سیم كش خم

تمرین پشت و زیر بغل بارفیکس دست باز۱۲ ۳ بارفیکس دست موازی زیر بغل سیمکش دسته دوبل ۱۲ ۴ زیر بغل هالتر خم دست جمع ۱۲ ۳ زیر Instagram Instagram Posts Image

قایقی ایستاده از پایین دست باز

زیربغل قایقی سیم کش دست موازی

زیربغل سیم کش ایستاده دست صاف

زیربغل سیم کش قایقی دست برعکس

سیم کش دست برعکس نشسته

نشر از جانب سیم کش تک دست تمرینی بکر برای تقویت عضلات سرشانه

زیر بغل قایقی تک دست

زیربغل قایقی دست جمع فیدیا

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *