ماشین K125 قیمت

Diposting pada

گروه صنعتی ایران خودرو به تازگی جزئیاتی از پروژه k125 را اعلام کرده است. زمان عرضه خودروی کراس اور جدید کی ۱۲۵ ایرانخودرو.

رانا به عنوان دومین خودرو ملی کشور شناحته می شود تندر ۹۰ یا همان ال۹۰ نیز یکی از پرطرفدارترین ماشین های سایپا و ایران خودرو است این مقاله تخصصی را Car Vehicles

خودروی k125 ایرانخودرو واضح نیوز.

ماشین k125 قیمت. رئیس انجمن صنایع همگن قطعه سازی درخصوص قیمت خودروهای پروژه k132 و k125 نیز می گوید. در حقیقت به نظر می رسد که نمونه اولیه این محصول باشد. بعضی منابع خبری k125 ایران خودرو را مجهز به پیشرانه ی توربو شارژ tc7 معرفی کرده اند که نمونه ی بهینه سازی شده از ef7 است.

مشخصات کراس اوور ایران خودرو یا همان پروژه k125 اعلام شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم. این پروژه مربوط به کراس اوور ملی ایران خودرو است که بر مبنای پلتفرم pf1 توسعه پیدا کرده است.

کراس اوور ملی ایران خودرو بر اساس پلتفرم pf1 گروه پژو سیتروئن ساخته خواهد شد. در خصوص قیمت تمام شده این کراس اوور نمی توان پیش بینی دقیقی داشت اما با توجه به قیمت بیش از ۴۰۰ میلیونی پژو ۲۰۰۸ در بازار و شرایط تورمی می توان با قاطعیت حدس زد که تصور قیمت گذاری کمتر از ۲۰۰ میلیون تومان دور از واقعیت. با در نظر گرفتن تجربه شرکت های خودروساز جهانی خودرویی که بتواند استانداردهای ۸۵گانه مد نظر سازمان ملی استاندارد ایران را پاس کند در.

تصویر غیررسمی و تأیید نشده از طرح احتمالی شاسی بلند ایران خودرو k125. به احتمال بسیار زیاد خودروی k125 ایران خودرو با پیشرانه ۱ ۷ لیتری توربوشارژر با گیربکس اتومات ۶ سرعته به بازار عرضه خواهد شد و توان ۱۵۰ اسب بخار و گشتاور ۲۱۵ نیوتن متری را برای کاربر فراهم خواهد کرد. پروژه k125 نخستین کراس اوور اختصاصی شرکت ایران خودرو محسوب می شود که مهندسان این شرکت.

امشب اما تصویر جدید شاسی بلند ایران خودرو k125 منتشر شد. براساس اخبار غیر رسمی منتشر شده توسط ایران خودرو این شرکت قصد دارد تا ظرف روزها و ماه های آتی پیش فروش محصول جدید خود یعنی کراس اوور ایران خودرو k125 را آغاز نماید این درحالیست که براساس گفته منابع آگاه دیجیاتو مراحل. مدیران ارشد ایران خودرو در آخرین صحبت های خود اعلام کرده اند که سدان k132 در بهمن ۹۹ به بازار می آید و k125 چند ماه پس از آن عرضه می شود.

نمی توان تا زمان معرفی قطعی k125 یا همان شاسی بلند جدید ایران خودرو قیمت دقیقی را اعلام کرد اما با توجه به قیمت ۴۰۰ میلیون تومانی پژو ۲۰۰۸ در بازار می توان پیش بینی کرد این خودرو توسط ایران خودرو قیمتی زیر ۲۰۰ میلیون.

از مشخصات فنی تا قیمت Sp100 کراس اوور و رهام عکس اقتصاد آنلاین

آخرین خبرها از کراس اور K125 ایران خودرو Bama

ایران خودرو زمان پیش فروش K۱۲۵ کراس اوور را اعلام کرد کارگر آنلاین

جزئیات ورود ۳ خودروی جدید به بازار Z4car

تمام مشخصات و امکانات و تصاویر خودروی جدید ایران خودرو K125

اعلام زمان پیش فروش K۱۲۵ کراس اوور جدید ایران خودرو پرتال بازرگانی و تجارت

شاسی بلند K125 ایران خودرو به زودی رونمایی می شود همراه با تصاویر چرخان

شاسی بلند جدید ایران خودرو پیش بینی قیمت مشخصات فنی و رقبا پیشرانه K125

K132 کی۱۳۲ محصول جدید ایران خودرو همراه با عکس و فیلم بیت ران موتور Ecd

لیست قیمت انواع دستگاه پولیش فروشگاه اینترنتی ایرانکار In 2020 Toy Car Car

زمان پیش فروش K125 کراس اوور جدید ایران خودرو اعلام شد

شمارش معکوس برای فروش شاسی بلند جدید ایران خودرو مجله خودرو کارستان

قیمت و مشخصات K132 ایران خودرو Bama

رونمایی از خودرو کراس اوور K125 ایران خودرو مشخص شد

کی 132 ایران خودرو K132 جزئیات قیمت فنی خودرو و زمان عرضه بیت ران

مدیرعامل ایران خودرو برنامه عرضه K132 و K125 را اعلام کرد اسب بخار

محصول جدید کراس اوور ایران خودروکراس اور K125 خودروی شاسی بلند ایرانی به عنوان یک کراس اوور شهری خوش استایل جمع و جور و اسپرت در آیند In 2020 Sports Car

همه چیز درباره خودروی K 125 کراس اوور ملی ایران خودرو

مقایسه خودروهای ملی ترکیه و ایران رهام و تاگ چه تفاوتی با هم دارند تجارت نیوز

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *